درباره ما

هما آلومینیوم مجموعه‌ای خصوصی با فعالیت بیش از یک دهه در زمینه تولید انواع پروفیل آلومینیوم و ارائه تمامی خدمات مرتبط با پروفیل آلومینیوم می‌باشد.

هما آلومینیوم فعالیت خود را در سال 1389 در  زمینه تولید پروفیل آلومینیوم در گستره بالایی از تنوع محصولات آغاز کرد.

با برخورداری از تجربه بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه با افتخار می‌گوییم آماده تولید انواع پروفیل آلومینیوم مورد نیاز صنایع، ساخت قالب اکستروژن در محل تولید، ریخته‌گری بیلت آلومینیومی و ارائه خدمات دیگری مرتبط با پروفیل آلومینیوم مانند آنادایز، رنگ پودری، ماشینکاری، براش، پولیش و قطعه سازی پروفیل آلومینیوم هستیم.

هما آلومینیوم با برخورداری از برترین تکنولوژی‌های مدرن و به روز دنیا، بر تولید و فروش پروفیل‌ها آلومینیوم تکنولوژی محور تمرکز دارد.

در نتیجه وجه تمایز برند هما آلومینیوم علاوه بر برخورداری از واحد قالبسازی اکستروژن و ریخته گری در محل تولید، فعالیت در حوزه تولید انواع پروفیل‌های آلومینیوم مرتبط با تمامی حوزه‌های تکنولوژی به روز می‍باشد.

سوالات متداول

هما آلومینیوم با دارا بودن واحد قالب سازی مجهز و به روز در خط تولید کارخانه توانایی ساخت و تبدیل هر طرح و نقشه‌ای به قالب اکستروژن و در نتیجه تولید پروفیل آلومینیوم آن مقطع به عنوان محصول نهائی را دارد. 

در صورت موجودی پروفیل‌های آلومینیوم تولید شده به صورت دپو حداقل ۱ روز و در صورت نیاز به تولید ( پروفیل‌های بزرگ و پیچیده در آلیاژ‌های خاص) حداکثر یک ماه زمان لازم است.

در واحد لجستیک هما آلومینیوم تمامی هماهنگی ارسال و صادرات محصولات تولید شده به خوبی انجام می‌پذیرد. 

خدمات پس از فروش هما آلومینیوم شامل ضمانت کامل محصولات است که این ضمانت به نسبت خدماتی است که مشتریان و متقاضیان از شرکت دریافت کرده‌اند، متفاوت می‌باشد

بله کاملا ، پروفیل آلومینیوم تولید شده توسط شرکت هما آلومینیوم از نظر تمامی ویژگی‌های اصلی و شاخصی که موردنیاز و توجه مشتریان است، مانند: استحکام و سختی ، کیفیت سطحی ، کیفیت رنگ ،آسیب شدید به محصول شامل ضمانت از سمت کارخانه است.

واحد مهندسی و طراحی قالب اکستروژن هما آلومینیوم این توانایی را دارد تا هر نمونه‌ای را با استفاده از بهترین متدهای روز دنیا طراحی کرده و ساخت قالب اکستروژن آن را به بهترین نحو اجرایی کند.

کارخانه‌های هما آلومینیوم مجهز به خط ریخته گری بیلت آلومینیوم به روش DC و Airslip است. از همین رو در این مجموعه‌ها قادر به تولید بیلت آلومینیوم با ابعاد و آلیاژ‌های مختلف هستیم و با افتخار می‌گوییم در تولید پروفیل آلومینیوم کارخانه‌ها به طور کاملا خودکفا، از بیلت‌های تولید شده در خطوط ریخته‌گری خود استفاده می‌کنیم. 

بهترین کیفیت به همراه قیمت مناسب که می‌تواند حاشیه سود شما را هر چه بیشتر بالا ببرد، می‌توانند از اولین دلایل شما در انتخاب برند هما آلومینیوم باشند. 

علاوه بر آن تولید پروفیل آلومینیوم کاملا تکنولوژی محور و تولید شده توسط برترین تکنولوژی‌های  روز دنیا می‌تواند در انتخاب ما دلایلی کاملا قانع کننده به حساب بیایند.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن