خدمات دکورال آلومینیوم

روکش چوب پروفیل آلومینیومی یک سرویس خدماتی معمولی است که از نقاشی طرح های چوبی در پروفیل های آلومینیومی استفاده می کند.

shutterstock_1081263170-min

روکش چوب پروفیل آلومینیومی یک سرویس خدماتی معمولی است که از نقاشی طرح های چوبی در پروفیل های آلومینیومی استفاده می کند.

انواع مختلفی از روکش های آلومینیومی موجود است که هر کدام خواص و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. برخی از رایج ترین انواع آنودایز، برس زدن، رنگ آمیزی، پوشش پودری و دکورال یا به قول معروف روکش چوب می باشد.

در روش دکورال یا پوشش چوب پروفیل آلومینیوم ظاهر مطلوب، چشم انداز بافت و عملکرد فیزیکی مانند سختی، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر آب و هوا و دوام را بهبود می بخشد. این یک ماده جایگزین مناسب برای چوب است که کاملا مطابق با خواسته امروزی بشر در سازگاری مواد و مصالح تولیدی با محیط زیست است.

پروفیل آلومینیوم دانه چوب با قرار دادن کاغذ یا فیلم دانه چوب بر روی پروفیل آلومینیومی ایجاد می شود و سپس از طریق فرآیندهای خلاء و حرارت، پروفیل آلومینیوم دانه چوب ایجاد می شود. سطح پروفیل آلومینیومی ظریف و صاف است. دوام بالایی دارد و به راحتی تمیز می شود. در برابر حرارت، اسید، رطوبت، نمک، مواد شوینده و اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم است. بنابراین برای مصارف مسکونی و تجاری ساختمان های داخلی و خارجی بسیار مناسب است.

مزایای پوشش دکورال پروفیل آلومینیوم

برخی از مزایای کلیدی استفاده از روکش چوب پروفیل آلومینیومی عبارتند از:

دوام – آلومینیوم روکش چوب یک ماده بسیار بادوام است که می تواند در برابر سایش و پارگی زیاد مقاومت کند. برای مبلمان، کابینت ها و سایر اشیایی که به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرند عالی است.

تمیز کردن آسان – آلومینیوم روکش چوب بسیار آسان تمیز می شود. تنها چیزی که نیاز دارید یک پارچه مرطوب و مقداری صابون یا مواد شوینده است.

مقاومت در برابر آب و هوا – آلومینیوم روکش چوب در برابر حرارت، اسید، رطوبت، نمک، مواد شوینده و اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم است. بنابراین برای مصارف مسکونی و تجاری ساختمان های داخلی و خارجی بسیار مناسب است.

چه مدت طول می کشد تا پروفیل آلومینیوم را دکورال کرد؟

مدت زمان لازم برای دکورال روکش چوب پروفیل آلومینیومی به سازنده و فرآیند خاص مورد استفاده بستگی دارد. با این حال، به طور معمول چندین ساعت طول می کشد تا فرآیند تکمیل شود.

تنوع دکورال پروفیل آلومینیوم

انواع مختلفی از پروفیل های آلومینیومی دکورال موجود است. برخی از محبوب‌ترین رنگ‌های چوب آلومینیوم عبارتند از بلوط، ساج، گردو، خاکستر سفید، آگاروود، کاج، ساپله، رزوود، گلابی، آسپن، افرا و گیلاس. در هر پوشش چوب یا دکورال می توان بافت های مختلفی مانند بافت صاف، بافت شنی، براقیت بالا یا روکش مات ساخت.

componenti-profili-alluminio_09-min

طراحی اختصاصی و مهندسی

هما آلومینیوم به اجرای بهترین طراحی مهندسی شده قالب اکستروژن مورد نیاز برای تولید پروفیل آلومینیوم موردنظر متعهد است.

تولید صفر تا صدی

هما آلومینیوم مراحل تولید پروفیل های خود را از صفر تا صد زیر نظر متخصصین و مدرنترین تجهیزات انجام میدهد.

ارائه خدمات پس از فروش

هما آلومینیوم تعهد می‎کند حتی پس از تحویل پروفیل‌های آلومینیوم به مشتریان، خدمات پس از فروش را فراهم می‌کند.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن