خدمات پولیش آلومینیوم

چندین پوشش مکانیکی برای پروفیل های آلومینیومی موجود است. برخی از رایج ترین انواع آنودایز، برس زدن، پولیش و پوشش پودری هستند. انواع دیگر پرداخت ها عبارتند از سندبلاست، اچینگ و پرداخت شیمیایی

extrozhen-one-min

چندین پوشش مکانیکی برای پروفیل های آلومینیومی موجود است. برخی از رایج ترین انواع آنودایز، برس زدن، پولیش و پوشش پودری هستند. انواع دیگر پرداخت ها عبارتند از سندبلاست، اچینگ و پرداخت شیمیایی

پولیش یکی از پرداخت های مکانیکی است که می توان روی پروفیل های آلومینیومی اعمال کرد. به پروفیل های آلومینیومی سطحی صاف و براق می دهد. یک پارچه نرم که با دانه های ساینده شارژ می شود روی اکستروژن ها قرار می گیرد تا این اثر را ایجاد کند.

برای صیقل دادن پروفیل های آلومینیومی می توان از ترکیب دستگاه پولیش، پد صاف کننده و پارچه تمیز استفاده کنید. ابتدا ترکیب پولیش را روی سطح آلومینیومی بمالید. از یک حرکت دایره ای استفاده کنید و فشار محکمی وارد کنید. پد صاف کننده را به دست خود بچسبانید و شروع به صاف کردن سطح آلومینیوم کنید. باز هم از یک حرکت دایره ای استفاده کنید و فشار محکمی وارد کنید. در نهایت، ترکیب باقی مانده را با یک پارچه تمیز جدا کنید. سطح را با یک پارچه خشک پولیش دهید تا درخشش ظاهر شود.

دقت داشته باشید که در کارخانه‌های تولید کننده پروفیل آلومینیوم، جهت اجرای این مرحله سطحی بر روی پروفیل آلومینیوم به دلیل حجم بالای سفارشات، از دستگاه‌های پولیش صنعتی و بزرگی استفاده می‌شود که در زمانی کمتر، تعداد بالایی از پروفیل ‌های آلومینیوم تولید شده را پولیش زده و به آنها سطحی صیقلی می‌بخشند.

مزایای پرداخت سطح و پولیش پروفیل آلومینیومی

پولیش پروفیل های آلومینیومی مزایای متعددی دارد. یکی از بزرگترین مزایا بهبود زیبایی شناسی است. یک پولیش آلومینیومی می تواند زیبایی طبیعی فلز را به آن بازگردانده و خط و خش هایی که ناگزیر در مرحله تولید بر روی محصول نقش بسته است را برطرف کرده و سطحی صیقلی و براق برای محصول به ارمغان بیاورد.

 

مزیت دیگر افزایش دوام است. پولیش می تواند به از بین بردن خراش ها و سایر آسیب های سطحی که می تواند فلز را در طول زمان ضعیف کند، کمک کند.

در نهایت، استفاده از یک پولیش آلومینیومی می تواند با کاهش نیاز به تعمیرات و تعویض های پرهزینه به صرفه جویی در دراز مدت کمک کند.

چقدر طول می کشد تا پروفیل آلومینیوم با دستگاه پولیش پرداخت داده شود؟

مدت زمان پولیش پروفیل آلومینیومی به اندازه پروفیل و میزان آسیب آن بستگی دارد. صیقل دادن پروفیل آلومینیومی می تواند از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. اگر تعداد زیادی پروفیل برای پولیش دارید، ممکن است استفاده از پولیش ماشینی کارآمدتر باشد.

extrozhen-two-min
extrozhen-one-min

چه نوع پروفیل های آلومینیومی را می توان توسط دستگاه پولیش پرداخت داد؟

بیشتر انواع پروفیل های آلومینیومی قابل پرداخت هستند. این شامل پروفیل های آلومینیومی اکسترود شده است که معمولاً در صنعت ساخت و ساز برای پنجره ها، درها و دیوارهای پرده ای استفاده می شود.

مواد و تجهیزات برای پولیش پروفیل آلومینیوم

برای پولیش پروفیل آلومینیومی به مواد و تجهیزات کمی نیاز دارید. این شامل:

  • پولیش آلومینیومی
  • یک پارچه یا اسفنج نرم
  • دستگاه پولیش صنعتی در موارد تولید انبوه در کارخانه‌ها
  • عینک و دستکش ایمنی

طراحی اختصاصی و مهندسی

هما آلومینیوم به اجرای بهترین طراحی مهندسی شده قالب اکستروژن مورد نیاز برای تولید پروفیل آلومینیوم موردنظر متعهد است.

تولید صفر تا صدی

هما آلومینیوم مراحل تولید پروفیل های خود را از صفر تا صد زیر نظر متخصصین و مدرنترین تجهیزات انجام میدهد.

ارائه خدمات پس از فروش

هما آلومینیوم تعهد می‎کند حتی پس از تحویل پروفیل‌های آلومینیوم به مشتریان، خدمات پس از فروش را فراهم می‌کند.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن