خدمات جامع تولید پروفیل آلومینیوم

خدمات تولید پروفیل آلومینیوم در مجموعه هما آلومینیوم به صورت کاملا تخصصی و در بستر تکنولوژی روز دنیا انجام میشود.

خدمات پروفیل آلومینیوم

ارائه خدمات پس از فروش

هما آلومینیوم تعهد می‎کند تا حتی پس از تحویل پروفیل‌های آلومینیوم به مشتریان، خدمات پس از فروش را فراهم می‌کند.

طراحی اختصاصی و مهندسی​​

هما آلومینیوم به اجرای بهترین طراحی مهندسی شده قالب اکستروژن مورد نیاز برای تولید پروفیل آلومینیوم موردنظر متعهد است.

تولید صفر تا صدی پروفیل

پروفیل‌های طراحی شده در کارخانه تولیدی هما آلومینیوم وارد مرحله تولید شده و توسط تیم تولید خبره و باتجربه به همراه استفاده می‌کنند

خدمات هما آلومینیوم از ایده تا تولید

هما آلومینیوم همواره در راستای ارائه خدمات بهتر و بروز از نیروهای متخصص، جوان و نغبه در تیم خود به همراه دستگاه‌های روز دنیا و تکنولوژی‌های مدرن برای تولید و عرضه محصولات باکیفیت خود استفاده کرده است. تولید پروفیل آلومینیوم در سه دسته اصلی پروفیل های عمومی، صنعتی، ساختمانی و تولید پروفیل آلومینیوم سفارشی از جمله مجموعه ما تقسیم بندی میشود.

خدمات طراحی و ساخت قالب اکستروژن

قالب های اکستروژن دستگاه های فلزی هستند که یک ماده مذاب را با فشار دادن آن از طریق یک دهانه به سطح مقطع دلخواه در می آورند. قالب های اکستروژن به طور گسترده در ساخت محصولات مختلف مانند لوله، لوله، میله، سیم، پروفیل و فیلم استفاده می شود. قالب های اکستروژن را می توان به دو نوع اصلی تقسیم کرد: قالب های جامد و قالب های توخالی.

قالب های جامد دارای یک یا چند دهانه هستند که شکل های جامد ایجاد می کنند. تعداد دهانه ها تعیین می کند که با هر ضربه پرس چه تعداد اکستروژن تولید می شود. قالب های جامد همچنین می توانند با استفاده از سنبه ثابت یا شناور در داخل قالب، اشکال توخالی ایجاد کنند.

خدمات ریخته گری بیلت آلومینیوم

ریخته‌گری آلومینیوم فرآیندی است برای ایجاد قطعات با ریختن آلومینیوم مذاب در قالب. قالب دارای حفره ای متناسب با شکل و اندازه قطعه مورد نظر است. ریخته گری آلومینیوم به دلیل مزایای فراوانی که دارد به طور گسترده در صنایع مختلف استفاده می شود:

مزایای ریخته گری بیلت آلومینیوم

نقطه ذوب و ویسکوزیته پایین، استحکام و استحکام بالا، سبک وزن، مقاومت در برابر خوردگی، تطبیق پذیری

روش های ریخته گری آلومینیوم

دایکاست، ریخته گری شن و ماسه، ریخته گری قالب دائمی، 

خدمات آنادایزینگ یا آنادایز آلومینیوم

آنادایزینگ یا آندش یک فرآیند الکتروشیمیایی است که با شکل‌گیری یک لایه نازک اکسیدی بر روی قطعات آلومینیوم باعث افزایش توان و مقاومت در برابر خوردگی ایجاد نماید و نمای تزئینی و تغییر بعضی از خصوصیات فیزیکی آن‌ها می‌شود. به عبارت دیگر در این فرایند برای بهره گیری خواص لایه های اکسیدی، این لایه ها را با ضخامت، پایداری و قدرت محافظت بیشتری ایجاد می کنند.

آندایزینگ یک فرآیند غیرفعال سازی الکترولیتی است که برای افزایش ضخامت لایه اکسید طبیعی روی سطح قطعات فلزی استفاده می شود. این فرآیند با استفاده از جریان الکتریکی برای ایجاد یک لایه اکسید روی قطعه کار کار می کند. 

خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک

پوشش پودر آلومینیوم فرآیندی است که شامل استفاده از پودر خشک بر روی قطعات آلومینیومی است. سپس پودر حرارت داده می شود تا یک روکش سخت و بادوام ایجاد شود که در برابر خوردگی و سایش مقاوم است. پوشش پودری را می توان بر روی انواع قطعات آلومینیومی از جمله چرخ ها، فریم ها و اجزای موتور استفاده کرد.

در مقایسه با سایر انواع پوشش، پوشش پودر آلومینیوم دوام و مقاومت بیشتری در برابر سایش و خوردگی دارد. همچنین پوشش یکنواخت تری نسبت به سایر انواع پوشش ها ارائه می دهد. همچنین پوشش پودری نسبت به سایر انواع پوشش ها دوستدار محیط زیست است زیرا حاوی حلال یا سایر مواد شیمیایی مضر نیست.

 

خدمات براش آلومینیوم

برس زدن پروفیل های آلومینیومی یک روش اصطکاک یا اکستروژن مکانیکی بر روی سطح پروفیل آلومینیومی برای ایجاد خطوط مستقیم یا نامنظم است. فرآیند برس زدن نوع جدیدی از فرآیند تصفیه سطح آلومینیوم است. 

براش پروفیل آلومینیوم می تواند کیفیت سطح را بهبود بخشد و خراش های جزئی روی سطح را بپوشاند. فرآیند براش می تواند خط قالب اکستروژن آلومینیوم و برخی عیوب سطحی در تولید را پوشش دهد. پروفیل آلومینیومی ساخته شده در فرآیند برس زدن دارای رنگ روشن تر و یکنواخت تری است، در نتیجه محبوبت فراوانی در میان افرادی دارد که به طرح های مدرن علاقه دارند و وجود و کاربرد آن در معماری و دیزاین رنگ دیگری به زندگی افراد می بخشد.

 

خدمات پولیش آلومینیوم

پولیش یکی از پرداخت های مکانیکی است که می توان روی پروفیل های آلومینیومی اعمال کرد. به پروفیل های آلومینیومی سطحی صاف و براق می دهد. یک پارچه نرم که با دانه های ساینده شارژ می شود روی اکستروژن ها قرار می گیرد تا این اثر را ایجاد کند.

برای صیقل دادن پروفیل های آلومینیومی می توان از ترکیب دستگاه پولیش، پد صاف کننده و پارچه تمیز استفاده کنید. ابتدا ترکیب پولیش را روی سطح آلومینیومی بمالید. از یک حرکت دایره ای استفاده کنید و فشار محکمی وارد کنید. پد صاف کننده را به دست خود بچسبانید و شروع به صاف کردن سطح آلومینیوم کنید. باز هم از یک حرکت دایره ای استفاده کنید و فشار محکمی وارد کنید. در نهایت، ترکیب باقی مانده را با یک پارچه تمیز جدا کنید. سطح را با یک پارچه خشک پولیش دهید تا درخشش ظاهر شود.

خدمات دکورال آلومینیوم

در روش دکورال یا پوشش چوب پروفیل آلومینیوم ظاهر مطلوب، چشم انداز بافت و عملکرد فیزیکی مانند سختی، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر آب و هوا و دوام را بهبود می بخشد. این یک ماده جایگزین مناسب برای چوب است که کاملا مطابق با خواسته امروزی بشر در سازگاری مواد و مصالح تولیدی با محیط زیست است.

پروفیل آلومینیوم دانه چوب با قرار دادن کاغذ یا فیلم دانه چوب بر روی پروفیل آلومینیومی ایجاد می شود و سپس از طریق فرآیندهای خلاء و حرارت، پروفیل آلومینیوم دانه چوب ایجاد می شود. سطح پروفیل آلومینیومی ظریف و صاف است. دوام بالایی دارد و به راحتی تمیز می شود. در برابر حرارت، اسید، رطوبت، نمک، مواد شوینده و اشعه ماوراء بنفش بسیار مقاوم است. بنابراین برای مصارف مسکونی و تجاری ساختمان های داخلی و خارجی بسیار مناسب است.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن